Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnej strony internetowej. Strony w większości przypadków tworzymy w tzw. CMS czyli w systemie samodzielnego zarządzania treścią, oznacza to nic innego jak to, że w razie potrzeby będą Państwo samodzielnie mogli taką stronę zmieniać i aktualizować zawarte na niej informacje. Przy każdym projekcie proponujemy szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego w jaki sposób taką stronę można łatwo edytować, a w razie niejasności zawsze służymy pomocą. Można się zawsze z nami kontaktować telefonicznie i mailowo.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych dla małych i średnich firm. Proponujemy Państwu usługi o najwyższej jakości w niskiej cenie. Ponad pietnastoletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam tworzyć profesjonalne strony internetowe, które pomogą Państwu nabyć nowych klientów.

W cenie strony oferujemy również instalację formularza kontaktowego, mapki Google oraz statystyk dla Twojej strony - Google Analytics. Na stronie umieszczamy różne moduły takie jak: bramki e-mail, slidery, galerię zdjęć  oraz przyciski do mediów społecznościowych np.  Facebook.

Strona jest oczywiście w pełni przyjazna wyszukiwarkom. Po wykonaniu strony dodamy ją również za Ciebie do popularnych wyszukiwarek. Strona jest rejestrowana w komercyjnych przeglądarkach z naciskiem na najpopularniejszą Google, przez co szybciej będzie zauważana przez roboty indeksujące, a co za tym idzie, również przez Państwa nowych klientów.

Każda strona stworzona w CMS posiada wersję dla urządzeń mobilnych takich jak: tablet czy smartphone.

Jeżeli klient sobie życzy, załatwiam sprawy związane z domeną strony i hostingiem.

Cena wykonania strony www jest ustalana zawsze po wstępnej rozmowie (lub wiadomości e-mail) o tematyce strony oraz jej przeznaczeniu.

Projektowanie strony internetowej zaczynamy od rozmowy z klientem  i poznania jego wymogów. W tym celu, po początkowych ustaleniach, przedstawiamy wstępny projekt, który pozwoli na określenie stylu i elementów jakie mają dominować w witrynie. Po akceptacji wstępnego projektu wprowadzamy zgłoszone poprawki. Po akceptacji poprawek przystępujemy do budowy strony internetowej. Projektowane przez nas strony są wykonywane w najwyższym standardzie. Do każdego projektu tworzymy od podstaw niepowtarzalną szatę graficzną.

W celu uzgodnienia szczegółów skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Żadna z ofert nie spełnia Państwa oczekiwań? Możemy wspólnie stworzyć inną dopasowaną do Państwa potrzeb.

Proponujemy trzy podstawowe pakiety:

„PAKIET MAŁY” 

Cena: od 450 zł

Proponujemy przede wszystkim firmom, które chcą mieć profesjonalną stronę internetową - tzw. „ stronę wizytówkę”. Na takiej stronie znajdują się krótki opis dotyczący wizerunku firmy, krótki opis dotyczący oferty oraz danych kontaktowych. W pakiecie takim znajdują się max 4 podstrony. Pakiet ten jest najlepszy dla stron, na których informacje będą stałe albo będą zmieniane bardzo rzadko. Zmiany te są dokonywane przez nas w ramach 12 miesięcznej opieki technicznej.

Pakiet ten zawiera:

„PAKIET ŚREDNI”

Cena: od 650 zł

Ten pakiet proponujemy firmom, które chcą mieć profesjonalną stronę internetową z możliwością łatwej edycji jej treści. Pakiet ten jest nieco bardziej rozbudowany od poprzedniego, znajduje się w nim możliwość posiadania nawet 7-8 podstron, co dla większości firm powinno być w zupełności wystarczające. Jak już wcześniej wspominaliśmy jest to pakiet, który posiada system zarządzania treścią. Strona posiada prosty w obsłudze panel administracyjny CMS, który umożliwia dodawanie i edycję własnych podstron np. informacji o oferowanych usługach i zakresie działalności firmy. Jest on idealny dla firm, które planują regularną aktualizację treści na stronie. Dzięki systemowi mogą Państwo również samodzielnie edytować galerię a więc dodawać i usuwać zdjęcia. Zmiana treści na stronie jest bardzo łatwa – przypomina to pracę w MS Wordzie, a dodatkowym plusem również jest to, że zmian mogą Państwo dokonywać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu gdyż nie wymaga to naszej interwencji.

Pakiet ten zawiera:

„PAKIET DUŻY”

Cena: od 850 zł

Pakiet w dużym stopniu przypomina „Pakiet średni”. Różnicą jest przede wszystkim ilość podstron – możliwe jest nawet powyżej 10 zakładek. Pakiet ten również wyposażony jest w system zarządzania treścią, a więc zmian mogą Państwo dokonywać zawsze wtedy gdy będzie taka potrzeba.

Pakiet ten zawiera:

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66. § 1 kodeksu cywilnego w szczególności nie stanowi żadnych zobowiązań i nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.