Wielu z naszych klientów zgłaszających się do nas po stronę internetową prosiło nas również o wykonanie dla nich logo. Postanowiliśmy więc wzbogacić naszą ofertę właśnie o tworzenie projektów graficznych. Głównie projektujemy logo, ale można u nas zamówić również wykonanie wizytówki, ulotki reklamowej czy katalogu firmowego.

Tworzenie takiego projektu odbywa się w kilku etapach:

          Pierwszym z takich etapów jest otrzymanie od klienta wszelkich niezbędnych informacji dotyczących logo, chodzi nam przede wszystkim o informacje dotyczące działalności: nazwę firmy, krótki opis branży, informację o tym co ma się w takim logo znajdować, tekst, znaki szczególne, z czym dane logo ma się kojarzyć. Pomocne również będą informacje dotyczące kształtu i kolorystyki: czy logo ma mieć konkretny kształt: prostokąt, kwadrat, koło, czy ma się kojarzyć z jakąś konkretną rzeczą, w jakich kolorach ma być wykonane logo. Przydadzą się również wszelkie dodatkowe informacje, które pozwolą jeszcze w lepszy sposób spełnić wymogi stworzenia odpowiedniego logo. Im więcej informacji otrzymamy, tym łatwiej będzie nam stworzyć logo, z którego klient będzie zadowolony. W tym etapie dokonujemy również indywidualnej wyceny danego projektu.

          Kolejny etap polega na stworzeniu przez nas 2-3 wersji wstępnych logo, które przesyłamy klientowi. Klient z przesłanych propozycji wybiera jedną i od tej pory skupiamy się właśnie na niej. Do wstępnie wybranego projektu wprowadzamy zgłoszone przez klienta poprawki, dopracowujemy logo do momentu aż klient będzie z niego w pełni zadowolony.

          Po otrzymaniu pełnej akceptacji - co jest już ostatnim etapem, oczekujemy na zapłatę za wykonaną pracę, po czym przesyłamy klientowi logo w różnych formatach, które pozwolą na wykorzystanie go zarówno do profesjonalnych wydruków, np na wizytówkach, banerach itp, jak i do umieszczenia w internecie np na stronie www, do e-maili, itp.

 

Oto niektóre z naszych prac:


     


Jak już wcześniej informowaliśmy można u nas zamówić stworzenie np katalogu produktów firmowych.